Vilniaus Neries regata 2013, regatoje dalyvavo plaustai

Arimex Vilniaus regata 2013

Kaip ir kasmet pirmąjį rugsėjo šeštadienį, 2013 rugsėjo 7 dieną, Neries upėje vyko masinė irkluotojų plaukimo šventė. Startas įvyko tradiciškai 2-ame Valakampių paplūdimyje 12 val. Nuo jo regatos dalyviai turėjo įveikti 10 km atstumą ir pasiekti Žvėryno-Vingio parko pėsčiųjų tiltą. Šis masinis plaukimas Vilniuje organizuojamas jau tryliktąjį kartą, o šiais metais jis vyko „Sostinės dienų“ metu. Dalyvauti „Arimex Vilniaus regata 2013“ buvo galima su turima ar net paties sukonstruota plaukimo priemone. Svarbiausia, kad ji būtų valdoma irklais. Tad renginio metu įvairovė buvo gan didelė: vieni plaukė įprastais laivais, kanojomis, baidarėmis, kiti lenktyniavo katamaranais ar savos gamybos plaustais, dar kiti nepabūgo ir vietoje nuomojosi siūlomas priemones.

Vilniaus Neries regata 2013

Išskirtinis “Arimex Vilniaus regata” 2013 renginys. Daugiau informacijos specialiame renginio plakate.

Taigi saulėtą šeštadienio popietę draudimas.lt komanda su nedidele mūsų pagalba prisijungė prie gausaus dalyvaujančių irkluotojų būrio, plaukiančio Nerimi Vilniaus regatoje. Kandangi Draudimas.lt dirba ir savaitgaliais, bei geba gerą laiką derinti su savo veikla, tad vieną darbo vietą jie įrengė pačiame regatoje dalyvaujančiame plauste :).

Anot dalyvių, renginys buvo nuostabus!

Regatoje dalyvavo 140 plaukimo priemonių, net 330 irkluotojų, tarp kurių pats jauniausias vos dvejų metų. Draudimas.lt plaustas (plaustai.eu) savo klasėje užėmė garbingą 6 vietą ir 10 km atstumą nuo Valakupių iki Žvėryno įveikė per 2 valandas 57 minutes!

Draudimas.lt plausto komandos (plaustai Vilniuje) užfiksuotos akimirkos:

vilniaus regataplausto komandаplaustas vilniaus regataNeries regata, Vilniaus regataregatos dalyviaiplaukimas plaustaisPlaustai VilniujePlaustai VilniujePlaustai Neris, VilniusPlaustai Vilnius Gedimino kalnasVilniaus Neries regata, plaustasplaustas draudimas.lt

Daugiau informacijos žiūrėkite apačioje.

Neries Vilniaus regata 2013 video:

Nr.1 (į internetą talpino Andrius Mažeikis)

Nr.2 (į internetą talpino iVilnius – Vilniaus miesto gidas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Why ask?