Plaustų nuoma Šventosios upėje, plaustai Anykščiuose


Nuomojame plaustus smagioms iškyloms Šventosios upe (Aukštaitija). T.y. teikiame plaustų nuomos (plausto nuoma) bei jų transportavimo į reikiamą vietą paslaugas.

Plaustu patogu plaukti 4-6-7 žmonėms, tačiau plaustai pritaikyti išlaikyti ir 6 arba 12 žmonių (priklausomai nuo plausto dydžio).
Nuomojamų plaustų talpa mažesnių iki 6 vietų, didesnių iki 12 vietų).

Plaustas labai komfortabili plaukimo priemonė. Jūs galite pasiimti daug mantos. Plaukdami galite sėdėti, gulėti. Vietos yra pakankamai. Plaustas yra 3,5m skersmens. Jo keliamoji galia siekia daugiau nei 1600kg. Plauste patogiai gali įsitaistyti dvi šeimos su visa manta ir leistis į savaitės ar net ilgesnę kelionę. Plaukiant ir nakvojant krante plaustu puikiai gali keliauti 10-12 suaugusių žmonių kompanija. Galima keliauti keliais plaustais. Galima keliauti kartu plaustais ir baidarėmis pasikeičiant ir kartu įvaldant abiejų plaukimo priemonių valdymo įgūdžius..

Iki mūsų (plaustų nuoma) galima atvykti maršrutiniu autobusu arba su savo automobiliais. Mūsų sodyboje (Kavarske) automobilius galima saugiai palikti. Jei pageidautumėte išvykti iš Kavarsko autobusu, žiūrėkite tvarkaraštį (autobusų stotelė – Kavarskas).
Nuplaukus planuotą maršrutą Šventosios upe, Jūsų pageidavimu, galime pagelbėti atveždami vairuotojus iki jų automobilių.

Plaustas – pramoga draugų kompanijai. Plaukiant plaustu, gali būti švenčiamos įvairios šventės: mergvakaris, bernvakaris, gimtadienis ar kitos šventės.
Plaustas yra saugi plaukimo priemonė, tad tai ir saugi pramoga. Todėl puikiai tinka aktyviam poilsiui tėveliams su mažais vaikučiais. Plaustą tikrai sunku apversti, taigi joks pavojus tikrai nekils.

Plaustų rezervavimas

Užpildykite plaustų nuomos užsakymo formą. O apie plaustų maršrutus , rasite paspaudę nuorodą.

plaustu nuoma, plausto nuoma

Plaustai, plaustų nuoma, plausto nuoma, plaustas