Tag Archives: plaustų nuoma

Plausto nuoma

Nepakartojamos kelionės plaustais tiek mažoms tiek ir didelėms grupėms.
Kelionės plaustais, puikus būdas atšvesti bernvakarius, mergvakarius, gimtadienius, moksleivių išleistuves bei smagiai ir turiningai praleisti laisvalaikį. Šventosios upė ypatingai saugi keliaujant plaustu su vaikais.
Keliaujant plaustu nesugadins nuotaikos joks lietus, kadangi prisipučia plausto stogas.

Plausto nuoma, plaustas, plaustai Aukštaitijoje, plaustų nuoma, plaukimas plaustu, aktyvus poilsis, Šventosios upė.
Aktyvus poilsis kelionės upėmis plaukimas plaustu plaukimas pripučiamais plaustais plaustai plaustai Aukštaitijoje plaustas plausto nuoma plausto nuoma Šventosios upėje Plaustų nuoma vandens pramogos Vandens turizmas Šventosios upėje. Katamaranai.

Dėmesio: plaukiant plaustu gali būti švenčiamos įvairios šventės: mergvakaris, bernvakaris, gimtadienis ar kitos šventės.

Plaustai, plaustų nuoma

Patarimai plaukiantiems plaustais

Štai keletas patarimų. Jie ypatingai pravers, jei plaukiate pirmą kartą.

Būtinai pasirūpinkite galvos apdangalais. Net jei dieną akinamai nešvies saulė, pasiimkite kepurę ar skarelę galvai. Ji ne tik apsaugos nuo galimo perkaitimo, bet ir neleis, plaukiant miškų upeliukais, į plaukus įsivelti šiukšlėms ar kokiems nepageidaujamiems gyviams.

Pasiimkite kremą nuo saulės. Visi žinome, kad saulė itin „ima“ ant vandens, tad pasirūpinkite stipriu apsauginiu kremu ir didelį dėmesį skirkite vietoms, kurių nudegti nenorėtumėte, pvz., akinių rėmelių kontūrai.

Pasirūpinkite patogia avalyne. Gali tekti eiti vandeniu, pasirūpinkite patogia ir tvirta avalyne.

Dėl telefono ir fotoaparato. Didžiausia dilema iškyla tada, kai keliautojai svarsto, kur saugiai padėti telefoną ir/ar fotoaparatą, kad plaukimo metu jis nesušlaptų, bet būtų ir po ranka. Išeitis – paimkime pusės litro talpos stiklainį, įdėkite į jį telefoną, fotoaparatą (ar dar kokią svarbią elektroninę smulkmeną, užsukite ir tiesiog pasidėkite į krepšį. Net krepšiui iškritus, į stiklainio vidų vandens nepateks. Taip pat galėsime matyti ir girdėti, kai jums skambins draugai, ar greitai išsiimti fotoaparatą („muilinę“) įdomiam kadrui nufotografuoti.
Tiesa, telefoną puikiai galite apsaugoti įmovę į prezervatyva ir viršuje surišę mazgą.

Daiktai. Kad vakare iš kuprinės išsitrauktumėte sausus miegmaišį ir drabužius, kiekvieną kuprinę ar krepšį įdėkite į storus ir tvirtus šiukšlių maišus. Patartina net į keletą. Tuomet, net krepšiams ar kuprinėms iškritus, daiktai nebus permirkę kiaurai. Kad būtų dar saugiau, svarbiausius daiktus kuprinėje taip pat įvyniokite į maišelius.

Pasiimkite pirštines. Tie, kas jau yra irklavę valti ar baidarę, žino, kad didžiausios nuotaikos gadintojas žygyje – nuospaudos ant rankų. Išsiruošus žygiui ant vandens pasiimkite storas darbines pirštines, kurių vidinė delnų pusė būtų padengta nuo slydimo apsaugančiu paviršiumi.

Žemėlapis. Visose kelionėse geriausias draugas – žemėlapis. Pasiimkite ežerų/upių/apylinkių, kur plaukiate žemėlapį. Galbūt užklupus liūčiai nuspręsite iki stovyklavietės grįžti sausuma, tad žemėlapis padėtų bandant paaiškinti plaustų nuomotojams, iš kur jus pasiimti.

Purškalas nuo vabzdžių. Plaukiant plaustais ar stovyklaujant, neišvengsite susitikimų su ne itin malonias pasekmes atnešančiais padarais, tad turėkite po ranka purškalą nuo odų/erkių/vabzdžių ir pan.

Lietus. Būti sulytam Lietuvoje turbūt ne naujiena, tačiau plaukiant plaustu juk nesinori būti kiaurai šlapiam. Būtinai pasiimkite apsiaustus nuo lietaus. Jei ne plauste, tai gal prie laužo vakare jie tikrai pagelbės.

Pasiimkite veido priežiūros priemones. Vienas dalykas, kurį turi merginos, o vaikinai visuomet skolinasi rytais – veido tonikas. Po visos dienos saulės „kankinimų“, po sėdėjimo prie laužo ir miego ant galbūt nepatogios pagalvės, veido tonikas yra tikras išsigelbėjimas. Jį pakeisti galėtų ir drėgnos servetėlės veidui.

Kad būtų minkščiau miegoti. Daugelis aktyvaus poilsio turistų, ypač merginų, su nenoru laukia miego palapinėje, ant kietos žemės ar plono kilimėlio. Jei palapinę įsirengėte gamtoje, netoli ūkininkų laukų, paprašykite jų ar mainais už padėką (pvz., parašytą ant žemės akmenukais), pasiskolinkite šieno. Paklokite jį po palapine ir miegas bus saldus beveik kaip savo lovoje.

Gero ir smagaus Jums laiko! 🙂

Plaustų nuoma, plausto nuomos kaina